Ta informacja zelektryzowała piłkarski świat. Według francuskiego dziennikarza Frederica Hermela, Cristiano Ronaldo żałuje transferu z Realu Madryt do Juventusu!

– Szczerze mówiąc, Cristiano tak naprawdę nigdy nie czuł się dobrze w Turynie. On nie spełnia się tam w stu procentach – oznajmił dziennikarz w rozmowie z “RMC Sport”.

– Dotarły do mnie informacje, które pochodzą z najbliższego otoczenia piłkarza. Cristiano wie, że popełnił błąd, przenosząc się do Juventusu. Gdyby nie problemy z działaczami Realu, nigdy do tego by nie doszło – dodał Francuz, który współpracuje m.in. z “L’Équipe”, “AS” czy “Cadena Ser”..

– On żałuje, że opuścił Hiszpanię, taka jest prawda. Nie mówię o plotkach, to są informacje od ludzi, którzy są naprawdę bliscy Portugalczykowi – zakończył.

Cristiano Ronaldo odszedł z Realu Madryt i przeniósł się za 117 mln euro do Juventusu w 2018 roku. W Turynie 35-latek jest GIGA gwiazdą zespołu. Portugalczyk rozegrał w barwach turyńskiego zespołu 71 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 51 goli i zaliczył 13 asyst.