Sieć fitness McFIT oraz jej marka partnerska CYBEROBICS wspierają akcję #zostańwdomu i oferują trening w domowym zaciszu bez narażania się na infekcję. Bezpłatny dostęp do korzystania z wirtualnej platformy fitness CYBEROBICS to odpowiedź na aktualną sytuację spowodowaną
rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

W trakcie wprowadzonego w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, najlepsze dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa jest pozostanie w domach.

Niezwykle istotne jest zminimalizowanie ryzyka zakażenia poprzez ograniczenie przebywania w dużych skupiskach ludzkich. Dlatego, wszystkie siłownie w Polsce, podobnie jak wiele innych obiektów, zostały zamknięte.

W tym wyjątkowym czasie, warto jednak nadal pozostać aktywnym fizycznie i dbać o formę ćwicząc w domu.

CYBEROBICS to platforma fitness, dzięki której mamy dostęp do wielu aktywności i wirtualnych kursów. Aplikacja zawiera ponad 100 treningów dla mężczyzn i kobiet o różnym natężeniu trudności i stopniu zaawansowania. Wśród nich pasjonaci sportu, zarówno Ci początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy, odnajdą coś dla siebie. Wszystkie treningi odbywają się w asyście najlepszych, profesjonalnych trenerów wykonujących ćwiczenia w spektakularnych lokalizacjach na terenie USA. Dodatkowym atutem jest to, że dubbingowane są one w języku polskim. Wśród nich odnajdziemy treningi między innymi: HITT, Kettlebell, treningi taneczne, jogę czy pilates.