Rzuty skarpetkami do kosza na śmieci czy mecz z psem – koszykarze NBA w związku z zawieszeniem rozgrywek z powodu koronawirusa próbują dbać o formę w domowych warunkach.

Lider Atlanta Hawks Trae Young, który w lutym po raz pierwszy w karierze zdobył 50 punktów, rzucił kolegom wyzwanie, by pokazali kibicom, jak podtrzymują swoją formę trenując w domach.

Chodziło o zabawne pomysły w konkursie #InHouseChallenge, 21-letni Young, występujący drugi sezon w lidze NBA, zorganizował sobie konkurs rzutów za trzy punkty do pustego kosza na śmieci przy wykorzystaniu zwiniętych +w piłkę+ skarpetek.

Ideę tę udoskonalił były gracz NBA Dwyane Wade, trzykrotny mistrz NBA w barwach Miami Heat, który zorganizował zawody z całą rodziną. Jeden z synów trzymał specjalny kosz dla dzieci na głowie, a były Wade wykonywał skarpetkami, w określonym czasie, rzuty z półdystansu i dystansu.

Natomiast 25-letni Zach LaVine z Chicago Bulls, dwukrotny zwycięzca konkursy wsadów podczas Meczu Gwiazd NBA (2015 i 2016), rozgrywał mecz jeden na jeden na przydomowym, prywatnym boisku z jednym ze swoich… czworonogów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here