Cristiano Ronaldo podczas przerwy w rozgrywkach piłkarskich nie próżnował! Codziennie trenował w siłowni w swoim domu na portugalskiej wyspie Madera. Ogłosił też na instagramie challange na robienie brzuszków i udzielił wywiadu włoskiej telewizji. 

GS: Co jest dla Ciebie teraz najważniejsze: futbol czy rozwijanie marki CR7?
Cristiano: Mój świat to piłka nożna ale poza piłką również są ważne rzeczy. Stałem się biznesmenem, to normalne więc, że pojawiają się sprawy poza światem futbolu i jestem widziany w nieco inny sposób. Z pewnością to bardzo pozytywna rzecz, ale nie dbam o to zbytnio. Najważniejsza jest dla mnie nadal piłka!

GS: Ronaldo piłkarz jest inny niż Ronaldo prywatnie?
Cristiano: Myślę, że jest tylko jeden Cristiano, nie ma żadnych różnicy. Jestem piłkarzem, lubię kiedy ludzie widzą mnie tylko jako Cristiano, podoba mi się to.

GS: Jak trudno strzela się bramki we Włoszech w skali 1-10?
Cristiano: Siedem

GS: Najlepsi obrońcy w Italii?
Cristiano: Ci, z którymi na co dzień rywalizuje na treningach. Bonucci, Chiellini, De Ligt. Oczywiście wcześniej powiedziałbym, że Chiellini, ponieważ grałem przeciwko niemu już kilka razy i było ciężko, ale teraz wymieniam całą trójkę.

Cały wywiad z CR7 przeczytacie w najnowszym GIGA Sporcie. Tam znajdziecie również plakat Cristiano a do zdobycia jest jego koszulka z Juventusu!!! Czerwcowy GIGA SPORT już w sprzedaży!