Kibice FC Sao Paulo skrytykowali piłkarzy swojej drużyny za… zwycięstwo nad zespołem Guarani 3:1, bowiem w ten sposób pomogli lokalnemu rywalowi Corinthians w awansie do najlepszej ósemki mistrzostw stanowych.

W czasie pandemii koronawirusa rozgrywane są turnieju w poszczególnych stanach, prestiżowe dla brazylijskich klubów. Zawodnicy FC Sao Paulo mieli już zapewniony występ w play off, ale w niedzielę pokonali – mimo rezerwowego składu – drużynę Guarani 3:1 na wyjeździe.

To nie spodobało się grupie fanów, która w mediach społecznościowych skrytykowała piłkarzy FC Sao Paulo za wygraną. Pogniewali się na swój klub, bowiem ten wynik pomógł Coritnhians Sao Paulo w awansie do najlepszej ósemki. Ekipa Corinthians triumfowała z kolei w spotkaniu z Oeste FC 2:0.

„Nie zawsze wygranie meczu jest najważniejszą rzeczą”, „Wstydźcie się” – to tylko niektóre z wpisów kibiców FC Sao Paulo. Wysłali też wiadomość skierowaną do trenera Fernando Diniza, że czekają na końcowe zwycięstwo w mistrzostwach stanu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here