Koniec laby! Piłkarze Legii Warszawa wrócili do treningów i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Mistrzowie Polski przeszli na początek testy medyczne, sprawdzili swoją sprawność i wydolność na siłowni i boisku treningowym. Pierwszego dnia w Legia Training Center stawiło się 22 zawodników. Kolejna grupa ma przejść testy w sobotę.

“Badania rozpoczęły się w pokoju dietetyka Wojciecha Zepa, który zmierzył piłkarzom poziom tkanki tłuszczowej, dokonał pomiaru krwi i przekazał właściwe każdemu suplementy diety. Następnie zawodnicy przeszli badania EKG oraz USG, po czym Wojskowi sprawdzili swoją sprawność i wydolność na siłowni i boisku treningowym” – napisał oficjalny portal Legii.

Piłkarze Aleksandra Vukovica tym razem nie wyjadą na przedsezonowe zgrupowanie. Zajęcia – dwa razy dziennie – odbywać się będą w nowym centrum treningowym w Książenicach. Na wtorek, 4 sierpnia, zaplanowany został mecz sparingowy, ale na razie rywal nie jest znany.

Na Łazienkowską mistrzowie Polski wrócą 8 sierpnia. Dzień później rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski z Cracovią. Między 13 a 16 sierpnia zaplanowane jest spotkanie z GKS-em Bełchatów w 1. rundzie Pucharu Polski, a 18 lub 19 sierpnia rozpoczną się eliminacje do Ligi Mistrzów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here