Liverpool po 30 latach przerwy sięgnął po mistrzostwo Anglii. Jordan Henderson został uznany za najlepszego piłkarza sezonu angielskiej ekstraklasy. Kapitan Liverpoolu przyczynił się do zdobycia przez “The Reds” tytułu ale nie mniejsze zasługi położył egipski snajper Mo Salah.

Urodzony w Nagrig piłkarz w sezonie 2019/2020 wystąpił łącznie w 47 spotkaniach, w których strzelił 23 gole i dał kolegom 13 asyst. Niebawem szefowie “The Reds” mogą mieć poważny kłopot, bo Mohamed Salah chce zmienić klub. Reprezentant Egiptu ma jeszcze trzy lata do zakończenia obecnego kontraktu w klubie z Anfield Road, ale zdaniem angielskich mediów, Mo negocjuje nową umowę z Realem Madryt.

– Chcę po prostu cieszyć się tym, co jest teraz i chwilą, która trwa! Nikt nie zna przyszłości i tego, co się wydarzy. Przyszłość wszystko zweryfikuje – tajemniczo wypowiada Salah. – Na dzisiaj wiem, że wygraliśmy Ligę Mistrzów, wygraliśmy Premier League. Jestem szczęśliwy. Zobaczymy, co mnie jeszcze czeka. W każdym razie jestem niezwykle szczęśliwy z tego, co już udało mi się osiągnąć. – komentuje egipski piłkarz nie dementując informacji angielskich gazet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here