PUMA wypuściła nową kolekcję butów piłkarskich Chasing Adrenaline – modele ULTRA 1.1 i FUTURE 6.1. Najnowsze korki ULTRA wprowadzają do świata piłki nożnej niesamowitą szybkość – przestowała je m.in. drużyna GIGA Sportu. 

ULTRA 1.1

Po latach testów i informacji od najlepszych atakujących na świecie, takich jak Antoine Griezmann, Sergio Agüero i Nikita Parris, model ULTRA 1.1 został zaprojektowany tak, aby zapewnić piłkarzom najszybszy start do piłki.
Niezwykle wytrzymałe włókna aramidowe przechodzą przez boczną stronę górnej części buta. Opinie graczy wskazały, że każdy z nich potrzebuje większego wsparcia po bokach butów, jednocześnie zapobiegając rozciąganiu się materiału. Przędza węglowa zapewnia doskonałe właściwości i dodatkowe podparcie dla stóp w celu zapewnienia natychmiastowego startu do piłki.

FUTURE 6.1

Z kolei inspiracją dla korków PUMA FUTURE 6.1 są najbardziej dynamiczni zawodnicy na świecie. Dzięki zastosowaniu elastycznego podparcia NETFIT w cholewce całkowicie wykonanej z dzianiny, korki FUTURE doskonale reagują na ruch stopy, poprawiając dopasowanie, stabilność, a także zwinność.

Najnowsze korki PUMA ULTRA 1.1 są już w sprzedaży.