Rzymski dziennik “Il Corriere della Sera” poinformował, że reprezentant Polski Arek Milik jest już dogadany z AS Roma. Jeśli napastnik podpisze kontrakt w Wielkim Mieście, będzie mógł liczyć na podwyżkę!

Wokół Milika i jego odejścia z Napoli narosło nieco kontrowersji po tym, jak z wyścigu o podpis zawodnika wycofał się Juventus. Trudno było znaleźć 26-latkowi nowy klub, który byłby w stanie spełnić wszelkie wymagania finansowe, a jednocześnie nie oznaczał kroku w tył pod względem sportowym.

“Il Corriere della Sera” podaje, że gotowa zapłacić za Polaka 25 milionów euro odstępnego jest A SRoma. Sam zawodnik ma podpisać w stolicy Włoch kontrakt opiewający na 4,5 mln euro wynagrodzenia za sezon, co daje nawet i ponad 20 milionów złotych!

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to Milik powinien związać się umową z “Giallorossimi” już w najbliższych dniach, a następnie rozpocząć walkę w nowych barwach.

AS Roma to jeden z najsłynniejszych włoskich klubów. Założony w 1927 roku, od tego czasu niemal nieprzerwanie występuje w pierwszej lidze Włoch. W swojej historii AS Roma trzykrotnie zdobywała mistrzostwa Włoch, dziewięciokrotnie Puchar Włoch, a także jeden raz Puchar Miast Targowych. Jeden raz klub ten wystąpił w finale Pucharu Europy. Domowe mecze rozgrywane są na mogącym pomieścić ponad 82 tysiące widzów stadionie Stadio Olimpico.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here