Ronaldo miał pozytywny wynik testu na koronawirusa podczas zgrupowania reprezentacji Portugalii. Gwiazdor Juventusu czuje się dobrze, ale i tak musiał zostać poddany kwarantannie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Unidos dentro e fora do campo! 🇵🇹👏🏽👊🏽 #todosportugal

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)


35-latek nie dowierza jednak w chorobę i domaga się kolejnych badań. Podobne stanowisko w mediach społecznościowych zaprezentowała jego siostra Katia Aveiro.

– Jeśli Cristiano Ronaldo obudzi świat, to znaczy, że naprawdę jest wysłannikiem Boga. Wierzę, że od teraz tysiące ludzi przestaną wierzyć w pandemię, testy i podejmowane w związku z tym środku. To największe oszustwo, jakie widziałam w życiu – napisała  na twitterze Katia Aveiro.

– Przeczytałam słowa, którym mogę przyklasnąć. “Dość tworzenia świata marionetek”. Otwórzcie oczy, proszę – dodała kobieta.

Ronaldo z powodu zakażenia nie zagra w najbliższych meczach swoich drużyn. Na pewno opuści spotkanie Portugalii ze Szwecją w Lidze Narodów. Wątpliwy jest też jego udział w spotkaniach Juventusu – w tym grze z Barceloną w Lidze Mistrzów. Do spotkania ma dojść 28 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here