źródło: youtube/screen

Były gwiazdor włoskiego futbolu Francesco Totti poradził sobie z COVID-19, a teraz tym, jak przebiegała choroba, podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie.

“To nie był spacer” – napisał na Instagramie książe Rzymu. Były gwiazdor AS Roma i reprezentacji Włoch przez ponad dwa tygodnie walczył z koronawirusem. Wcześniej Totti przeżył tragedię ponieważ 13 października wskutek COVID-19 w szpitalu w Spallanzani zmarł jego ojciec Enzo.
44-letni były ofensywny pomocnik pokonał chorobę, a o jej przebiegu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych:
“Chciałbym podziękować tym, którzy byli obok mnie. Jak wiecie, w ostatnich tygodniach nie czułem się dobrze. Wyzdrowiałem i muszę przyznać, że nie był to spacer: gorączka, która nie spadała, niskie nasycenie tlenem i brak sił” – napisał piłkarz na Instagramie. “Diagnoza była szokiem i brzmiała: dwustronne zapalenie płuc w wyniku zakażenia SARS-CoV-2! Teraz, gdy wszystko minęło, chciałbym podziękować tym, którzy byli obok mnie. Szczególne podziękowania dla prof. Alberto Zangrillo. Pamiętajcie, COVID można pokonać stosując odpowiednie środki ostrożności” – ostrzega Totti, który swoją karierę zakończył w 2017 roku. Francesco Totti pełnił później rolę dyrektora sportowego w AS Romie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here