co wydajemy?

GIGA SPORT

Do kiosku trafia raz w miesiącu. Kosztuje 5,99 zł. Zawsze jest po brzegi wypełniony giga plakatami i posterami, ciekawostkami ze świata sportu, konkursami z markowymi nagrodami itd.

Gigantyczne plakaty w każdym numerze! Kredowy papier i wielkość godna największej ozdoby na Twojej ścianie! Często możliwość połączenia kilku plakatów w jeden absolutnie gigantyczny! Każda strona jest po brzegi wypełniona ciekawostkami, analizami i relacjami z najważniejszych wydarzeń sportowych! Na zdjęciach uwieczniliśmy chwile, których nie możesz przegapić! Każdy numer to giga porcja konkursów! Co miesiąc rozdajemy markowe piłki, oryginalne koszulki oraz sportowe gadżety takich firm jak Nike, Adidas, Puma, Reebok! W listopadzie rozdajemy deskorolki, skate-gadżety oraz piłki!

Każdy numer wydajemy w dwóch wersjach językowych. Dzięki temu GIGA Sport jest pełen humoru i sportowego zmysłu polskich dziennikarzy oraz niemieckiej jakości wydania!

GIGA SPORT EKSTRA

W kiosku raz na dwa miesiące. Kosztuje 7,99 zł. Zaspokaja głód tych Czytelników, którzy chcą jeszcze większych plakatów (największe w Europie sprzedawane w kiosku!)w jeszcze większej ilości.